Takpelare Jabo Spegel 135x135x2500 mmVit
2 246 kr
2 080 krSänkt pris!Spara 166 kr
30 dagars prisgaranti

Spegel 135x135x2500 mm
Vit
2 080 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Takpelare Jabo Spegel 135x135x2500 mm är en elegant takpelare av gran.
Den är grundmålad och har måtten 135x135x2500 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26173 |
| Serie | Arnö |
| Höjd | 250 cm |
| Bredd | 13,5 cm |
| Typ | Takpelare |
| Färg | Vit |
| Träslag | Gran |
| Dimension | 135X135 mm |
| Längd | 135 mm |
| Vikt | 16,3 kg |
| Höjd | 2500 mm |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 7392118261736 |


