


Takpelare JaboSvarvadVit, 155x155x2500 mm
2 958 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension

Svarvad
Vit, 155x155x2500 mm2 958 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Denna finns i flera dimensioner.
Den är grundmålad och har måtten 155x155x2500 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 26085 |
| Färg | Vit |
| Serie | Arnö |
| Typ | Takpelare |
| Träslag | Gran |
| Dimension | 155X155 mm |
| Längd | 155 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Bredd | 155 mm |
| Höjd | 2500 mm |
| EAN-nr | 7392118260852 |
