Tvärkapad Profilstolpe PLUS 188 cm med 2 SpårSvart
515 kr
464 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

188 cm med 2 Spår
Svart
464 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

När du väljer tvärkapade stolpar får du en certifierad stolpe som är tillverkad av furu – tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning. Stolpen är tvärkapad från en stor stam så att den består av så mycket kärnved som möjligt. Detta gör att stolpen blir så stabil som möjligt och minimerar skevhet.
Varumärke
PLUSBeskrivning
När du väljer tvärkapade stolpar får du en certifierad stolpe som är tillverkad av furu – tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning. Stolpen är tvärkapad från en stor stam så att den består av så mycket kärnved som möjligt. Detta gör att stolpen blir så stabil som möjligt och minimerar skevhet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27718-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Längd | 188 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Yta | ThermoWood |
| Produkttyp | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393712202 |
