U-stolparfot PLUS för fundament - För stolpar 9x9 cm - höjd 30 cmSvart
359 kr
273 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
400 mm

för fundament - För stolpar 9x9 cm - höjd 30 cm
Svart
273 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
U-stolpfot för fundamet
- Skruvar måste köpas separat
- 4 franska skruvar (19713-1) ska användas för montering på en trästolpe.
- 4 bultar (19715-1) ska användas för montering på träterrass eller betongfundament.
Stolphöjden beräknas som höjden på staketet + ca. 7 cm beroende på avståndet från botten av staketet till terrängen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 1455-15 |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 1,58 kg |
| Bredd | 91 mm |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Stolpfot |
| EAN-nr | 5703393735829 |


