Avslutningsprofil Hortus till Profilstaket Böjd
85 kr
30 dagars prisgaranti

till Profilstaket Böjd
85 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 249 kr
Varumärke
HortusBeskrivning
Avslutningsprofil "båge" till hortus profilstaket. avslutningstoppen har måtten 2,2x12x200 cm.
specifikationer
- omkrets cm: 228 cm
- nettovikt i kg: 2.1 kg
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 12 cm
- produktbredd cm: 200 cm
- produktdjup cm: 2.2 cm
- omkrets cm: 228 cm
- nettovikt i kg: 2.1 kg
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 12 cm
- produktbredd cm: 200 cm
- produktdjup cm: 2.2 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-672 |
| Bredd | 200 cm |
| Färg | Natur |
| Djup | 2,2 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Längd | 2,2 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Avslutningsprofil |
| Vikt | 2,1 kg |
| EAN-nr | 5705858050676 |





