Avslutningsprofil Hortus till Profilstaket Platt
59 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Avslutningsprofil "jämn" till hortus profilstaket. avslutningstoppen har måtten 6x3x200 cm.
Avslutningsprofil "jämn" till hortus profilstaket. avslutningstoppen har måtten 6x3x200 cm.specifikationer- omkreds cm: 218 cm- nettovikt i kg: 1.7 kg- färg: natur- material: trä- produkthöjd cm: 3 cm- produktbredd cm: 200 cm- produktdjup cm: 6 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-671 |
| Bredd | 200 cm |
| Färg | Natur |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Längd | 6 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Avslutningsprofil |
| Vikt | 1,7 kg |
| EAN-nr | 5705858050669 |





