Linea PLUS Fasadstaket - 150×80 cmSvart
1 529 kr
1 453 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Fasadstaket - 150×80 cm
Svart
1 453 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Linea är ett klassiskt fasadstaket som presenterar bostaden och uppfarten på ett fantastiskt sätt. Det öppna uttrycket verkar inbjudande och stilrent i kombination med omgivningen och passar bra till både nybyggda och lite äldre hus. Kombinera staketet med grindar för en skräddarsydd och funktionell stängsellösning som passar dina behov.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Linea är ett klassiskt fasadstaket som presenterar bostaden och uppfarten på ett fantastiskt sätt. Det öppna uttrycket verkar inbjudande och stilrent i kombination med omgivningen och passar bra till både nybyggda och lite äldre hus. Kombinera staketet med grindar för en skräddarsydd och funktionell stängsellösning som passar dina behov.
- Ramar: 44x68 mm
- Bottenram: Sandwich 2 stk. 13x68 mm
- Panel: 18x32 mm
- Avstånd mellan lister: ca. 52 mm
- Levereras med: Rostfria spikar/slagskruvar
- Tillbehör: Stolpar, beslag och skruvar
Linea-serien är ett klassisk fasadstaket som presenterar ditt hem och din uppfart på bästa sätt. Det öppna uttrycket verkar välkomnande och elegant tillsamans med omgivninger och passar bra till både ett nybyggt hus och de lite äldre. Kombinera staketet med dörra för en skräddarsydd och funktionell stängsel som passar dina behov.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17695-15 |
| Bredd | 150 cm |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Serie | Nagano |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Vikt | 10 kg |
| Material | Furu/Gran |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393735720 |


