





Monteringslist Jabo2400x65x20 mmVit
240 kr 299 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

2400x65x20 mm
Vit 240 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Monteringslist Jabo 2400x65x20 mm är en rak monteringslist för användning mellan räcke och överliggare.
Den är grundmålad.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 26162 |
| Bredd | 6,5 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Staket |
| Träslag | Gran |
| Höjd | 2 cm |
| Längd | 240 cm |
| Vikt | 1,2 kg |
| EAN-nr | 7392118261620 |
