Nagano PLUS Staket - 180x80 cmSvart
1 368 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit RAL 9010
Beskrivning
Nagano Staket - 180x80 cm från Plus
- Regel: 44x44 mm
- Listor: 15x44 mm
- Avstånd mellan lister: 65 mm
- Topplist: 20x74 mm
- Förskjutna lister
- Levereras med: Rostfria slagskruvar (spikat bakifrån)
- Tillbehör: Stolpar, beslag och skruvar
Nagano er våra japansikt inspirerade staketserie och grindar, byggt upp av smala, vertikala lister, som skapar en fin 3D-effekt och struktur i staketets yta. De förskjutna listerna gör stängslet tätare än till exempel vår Sendai-serie. Således kan du få integritet men bara känna omgivningen på andra sidan staketet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17475-15 |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Vit RAL 9010 |
| Serie | Sendai |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Vikt | 8 kg |
| Material | Furu/Gran |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393735317 |

