Profilbräda Komposit PLUS ArturaLängd: 88 cm
93 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
88 cm

Artura
Längd: 88 cm
93 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 799 kr

Med Artura komposit profilbrädor kan du skräddarsy din staketlösning, eftersom brädorna kan anpassas i längd. Artura profilbrädorna är skiffergrå med en trästruktur, som skapar en vacker och spännande yta.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med Artura komposit profilbrädor kan du skräddarsy din staketlösning, eftersom brädorna kan anpassas i längd. Artura profilbrädorna är skiffergrå med en trästruktur, som skapar en vacker och spännande yta.
Fördelen med komposit är minimalt underhåll och lång hållbarhet. Brädorna kräver endast tvättning med vatten och vanlig tvål vid behov, så du behöver inte oroa dig för slipning och efterbehandling med träskydd/färg.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 1753431 |
| Längd | 88 cm |
| Färg | Skiffergrå |
| Djup | 1,8 cm |
| Höjd | 14,5 cm |
| Yta | Trästrukturerad |
| Typ | Bräda till staket |
| EAN-nr | 5703393751126 |
