


RäckessystemetBasic - 150x85 cm
1 903 kr2 100 kr
Sänkt pris!
Spara 197 kr
30 dagars prisgaranti

Räckessystemet Basic - 150x85 cm
1 903 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ett vackert och elegant staket för trädgården, balkongen eller terrassen. Det pulverlackerade stålet gör att staketet håller sig oförändrat i åratal, helt utan att kräva underhåll.
- Topp och botten U-profil: 16x30mm
- Sida profil: 3x30 mm
- Lodrät panel: 10x20mm
- Levereras inkl. 6 stk. skruvar med svarta mutterlock för fästning
Ett vackert och elegant staket för din trädgård, balkong eller terrass. Det pulverlackerade stål håller staket oförändrad i flera år, helt utan krävande underhåll.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17555-15 |
| Bredd | 150 cm |
| Färg | Vit RAL 9010 |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Linea |
| Typ | Staket |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Vikt | 10 kg |
| EAN-nr | 5703393175557 |
