Sendai PLUS Staket - 180x80 cmSvart
1 436 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
200 cm

Staket - 180x80 cm
Svart
1 436 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Sendai Staket - 180x80 cm från Plus
- Regel: 44x44 mm
- Listor: 15x44 mm
- Avstånd mellan lister: 21 mm
- Topplist: 20x59 mm
- Levereras med: Rostfria slagskruvar (spikat bakifrån)
- Tillbehör: Stolpar, beslag och skruvar
Sendai er våra japansikt inspirerade trästaket byggda av smala förskjutna lister, vilket skapar en lugn och harmonisk atmosfär i uterummet. Staketet avskärmas och skapar avskildhet medan du kan skymta omgivningen genom de smala lamellerna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17445-15 |
| Höjd | 200 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Cubic |
| Produkttyp | Hörnbeslag |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| EAN-nr | 5703393735089 |


