Spjäla Jabo 120x900 mmVit
139 kr
104 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

120x900 mm
Vit
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Spjäla Jabo 120x900 mm är en profilfräst spjäla med rillad yta.
Den är grundmålad.
Recensioner
Roland AVerifierad köpare
för 2 år sedanVar ungefär som jag förväntat mig
Marie BVerifierad köpare
för 2 år sedanEgenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26009 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 900 mm |
| Längd | 19 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Staket |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7392118260098 |


