
Staket JaboLinnea 3 180x150
4 044 kr4 989 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Linnea 3 180x150
4 044 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Staket Linnea från Jabo är ett svartmålat staket med en stilren utformning och tätt sittande spjälor som skapar en elegant finish.
Övrigt
- Ram 32x70 mm
- Spjäla 35x35 mm
Titta på måtten och välj så många längder du behöver.
- Ram 32x70 mm
- Spjäla 35x35 mm
Titta på måtten och välj så många längder du behöver.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 3669 |
| Bredd | 179 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Gran |
| Serie | Linnea |
| Typ | Staket |
| Träslag | Gran/Furu |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 150 cm |
| EAN-nr | 7393290036693 |
