Staket Jabo Linnea Impregnerad Gran 180x160 cm
2 442 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Linnea Impregnerad Gran 180x160 cm
2 442 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Staket Jabo Linnea Impregnerad Gran 180x160 cm kan du rama in din trädgård med ett staket som aldrig går ur tiden. Jabos Linnéa har en stilren utformning, med sina tätt sittande spjälor som skapar en elegant finish. Ram: 32x70 mm. Spjäla: 35x35 mm.
Varumärke
JaboBeskrivning
Med Staket Jabo Linnea Impregnerad Gran 180x160 cm kan du rama in din trädgård med ett staket som aldrig går ur tiden. Jabos Linnéa har en stilren utformning, med sina tätt sittande spjälor som skapar en elegant finish. Ram: 32x70 mm. Spjäla: 35x35 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4591 |
| Bredd | 7 cm |
| Certifiering | FSC Mix |
| Färg | Grön |
| Höjd | 160 cm |
| Längd | 180 cm |
| Material | Trä |
| Serie | Linnea |
| Produkttyp | Staket |
| Vikt | 31 kg |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7393290045916 |

