Staket Palmako Kelda 8Vitmålad
960 kr
899 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vitmålad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Kelda 8
Vitmålad
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Staket Palmako Kelda 8 är ett klassiskt staket med vertikala staketspjälor med mellanrum och med rundad topp.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Staket Palmako Kelda 8 är ett klassiskt staket med vertikala staketspjälor med mellanrum och med rundad topp.
Övrigt
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 19x70 mm
- Brädprofil: 16x95 mm
- Färg: Vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 19x70 mm
- Brädprofil: 16x95 mm
Dokument
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 8 månader sedanBeställning 13 juni och leveransen kom sent i augusti. Eftersom jag beställt hantverkare så måste de sätta upp staketet trots att det såg ut som det gjorde. Flertal fula brädor. ex sprickor i trä, felsågat, kladdig kåda osv. Skickar med 3 bilder som illustrerar några av skadorna. Förpackningarna var hela när de anlände.
+ Färdigmålat
- Flertal skador
Leif Verifierad köpare
för 1 år sedanPassade precis när jag bytte ett gammalt staket.
Ulla-Britt BVerifierad köpare
för 1 år sedanStabila och lättmonterade staketsektioner, mycket nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100537 |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Vitmålad |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Material | Gran |
| Serie | Kelda |
| Produkttyp | Staket |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142049297 |




