





Staket PalmakoLovisa 10Vitmålad
1 049 kr1 069 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
- Förväntas åter i lager 2026-05-29
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Staket Palmako Lovisa 10 är ett klassiskt staket med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108639 |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Vitmålad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Gran |
| Serie | Lovisa |
| Typ | Staket |
| Träslag | Gran |
| Djup | 5,6 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Vikt | 32 kg |
| EAN-nr | 4743142094372 |
