Staket PLUS Ligno 150x73 cm Natur
555 kr
500 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Ligno 150x73 cm Natur
500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ligno 150x73 cm Natur är ett vackert staket med bra kvalitet. Du kan måla staketet i valfri färg eller bevara den impregnerade ytan som så småningom uppnår ett vackert silvergrått utseende.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ligno 150x73 cm Natur är ett vackert staket med bra kvalitet. Du kan måla staketet i valfri färg eller bevara den impregnerade ytan som så småningom uppnår ett vackert silvergrått utseende.
Egenskaper:
- Tillverkat i tryckimpregnerad furu/gran
- Dimension ram: 44x68/90 mm
- Dimension spjälor: 16x68 mm
- Fasade kanter
- Levereras färdigmonterad med rostfria häftklammer och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera staketet. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än staketet.
- Tillverkat i tryckimpregnerad furu/gran
- Dimension ram: 44x68/90 mm
- Dimension spjälor: 16x68 mm
- Fasade kanter
- Levereras färdigmonterad med rostfria häftklammer och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera staketet. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än staketet.
Recensioner
Birgitta C RVerifierad köpare
för 7 år sedanFick skruva ihop sektionen för att få stadga.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 13605-1 |
| Bredd | 148 cm |
| Färg | Natur |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Material | Furu |
| Serie | Ligno |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393136053 |

