Staket PLUS Vinesse 150x96 cm Svart
1 598 kr
1 438 krSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Vinesse 150x96 cm Svart
1 438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 799 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vinesse 150x96 cm Svart är ett enkelt men ändå dekorativt staket som kan användas för att gränsa av i trädgården. Tillverkat i furu/gran som är behandlad med vattenbaserad träskyddsmedel och grundmålad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Vinesse 150x96 cm Svart är ett enkelt men ändå dekorativt staket som kan användas för att gränsa av i trädgården. Tillverkat i furu/gran som är behandlad med vattenbaserad träskyddsmedel och grundmålad.
Egenskaper:
- Dimension ram: 44x68 mm
- Dimension ribbor: 16x68 mm
- Dimension dekorlister: 16x32 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera staketet. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än staketet.
- Dimension ram: 44x68 mm
- Dimension ribbor: 16x68 mm
- Dimension dekorlister: 16x32 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera staketet. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än staketet.
Recensioner
Helena C BVerifierad köpare
för 7 år sedanBra o fin finish!
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 13405-15 |
| Bredd | 150 cm |
| Färg | Svart |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 96 cm |
| Material | Furu |
| Serie | Vinesse |
| Typ | Staket |
| EAN-nr | 5703393716149 |

