Staketprofilbräda Nordingrå Trä Gran 901G
69 kr
30 dagars prisgaranti

Gran 901G
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Tryckimpregnerad staketprofilbräda i gran.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 212T |
| Typ | Staketprofilbräda |
| Material | Trä |
| Bredd | 95 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 19 mm |
| Färg | Grön |

