Aluminiumfot HORTUS
219 kr
189 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Aluminiumfot HORTUS
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Passar perfekt för alla 7x7 cm trästolpar, inklusive stolpar till hortus glasstaket. kan enkelt monteras på fast underlag.
Varumärke
HortusBeskrivning
Passar perfekt för alla 7x7 cm trästolpar, inklusive stolpar till hortus glasstaket. kan enkelt monteras på fast underlag.
specifikationer
- omkrets cm: 64 cm
- nettovikt i kg: 0.46 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 10 cm
- produktbredd cm: 14 cm
- produktdjup cm: 14 cm
- mått: invändigt 7,1x7,1 cm
- bottenplatta: 14x14 cm
- omkrets cm: 64 cm
- nettovikt i kg: 0.46 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 10 cm
- produktbredd cm: 14 cm
- produktdjup cm: 14 cm
- mått: invändigt 7,1x7,1 cm
- bottenplatta: 14x14 cm
Recensioner
Martin LVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och bra kvalite.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 116-062 |
| Färg | Svart |
| Längd | 71 mm |
| Bredd | 71 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Höjd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 10 cm |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 14 cm |
| EAN-nr | 5705858056364 |

