Beslag PLUS Dubbelgrind Varmgalvaniserad
2 085 kr
1 877 krSänkt pris!Spara 208 kr
30 dagars prisgaranti

Dubbelgrind Varmgalvaniserad
1 877 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 2436-1 |
| Färg | Varmgalvaniserad |
| Serie | Ligno |
| Djup | 710 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Beslag |
| EAN-nr | 5703393243614 |

