Beslag PLUS till Enkelgrind Varmgalvaniserad
1 650 kr
1 485 krSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till Enkelgrind Varmgalvaniserad
1 485 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 2404-1 |
| Färg | Varmgalvaniserad |
| Djup | 600 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5703393240415 |

