Beslag till Monaco 5 Jabo
185 kr
30 dagars prisgaranti

Beslag till Monaco 5 Jabo
185 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
JaboBeskrivning
Svarta pulverlackerade beslag till Jabo Monaco. 2 st golvstöd och 2 st fästen för skärmen i väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4107 |
| Färg | Svart |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Typ | Beslag |
| Höjd | 160 mm |
| EAN-nr | 7393290041079 |

