Beslag till Rottingskärmar Jabo
139 kr
30 dagars prisgaranti

Beslag till Rottingskärmar Jabo
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
JaboBeskrivning
Fästen till Jabo Monaco, skruvas på trästolpe. Svarta pulverlackade, 4 st/förpackning.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4106 |
| Färg | Svart |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Typ | Beslag |
| Höjd | 100 mm |
| EAN-nr | 7393290041062 |

