Bygelbeslag PLUS till Stålspaljé
fr.71 kr/frp
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Stålspaljé
71 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bygelbeslag till stålspaljé 6-pack. Skruvar indgår ej.
- Användas till: Ø5/Ø6 stålspaljé
- Skruvhål 6 mm
- Antal per paket: 6 stk. exkl. skruvar
- Skruvar måste köpas, 12 stk. pr. pk. bygelbeslag artikelnr. 17517-15 (24 stk.)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Skiffergrå, Varmgalvaniserad |
| Serie | Artura |
| Hängning | Höger |
| Vikt | 0,019, 110 kg |
| Typ | Port |
| Material | Komposit |
| Antal | 6 st/frp |
| Djup | 0,7 mm |
| Bredd | 12 mm |
| Höjd | 40 mm |

