Cubic Förlängingsbeslag dubblet - till 9×9 cm stolper
fr.326 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cubic Förlängingsbeslag dubblet - till 9×9 cm stolper
326 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med beslag i serien Cubic kan du bygga din egen pergola eller terrass. Passar stolpar i måtten 90x90 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med beslag i serien Cubic kan du bygga din egen pergola eller terrass. Passar stolpar i måtten 90x90 mm.
Beslaget är tillverkat av varmförzinkat stål. Rostfria skruvar ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Galvaniserat Stål, Svart RAL 9005 |
| Serie | Cubic |
| Bredd | 305 mm |
| Typ | Beslag |
| Höjd | 200 mm |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Vikt | 1,89, 2,29 kg |
