Dubbelt Beslag NSH till Panelstängsel Grå
45 kr
39 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till Panelstängsel Grå
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NSHBeskrivning
Beslag för panelstängsel i grå färg (ral7016), även tillgänglig i grön (ral6005).
specifikationer
- material: järn
- produktbredd cm: 3.4 cm
- produktdjup cm: 3.4 cm
- material: järn
- produktbredd cm: 3.4 cm
- produktdjup cm: 3.4 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 102-052 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 3,4 cm |
| Längd | 3,4 cm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Material | Metall |
| Typ | Beslag |
| EAN-nr | 5705858031217 |


