Enkelt Beslag NSH till Panelstängsel Grå
fr.45 kr
fr.39 krFrån 13 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Panelstängsel Grå
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NSHBeskrivning
Enkelt beslag till panelstängsel, välj mellan 34 och 60 mm i diameter.
specifikationer
- färg: grå
- material: järn
- bredd: 3,4 cm
- djup: 3,4 cm
- färg: grå
- material: järn
- bredd: 3,4 cm
- djup: 3,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Färg | Grå |
| Diameter | 34, 60 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Beslag |
| Bredd | 6, 3,4 cm |
| Längd | 6, 3,4 cm |
| Vikt | 0,05, 0,08 kg |
| Storlek | 34 mm, 60 mm |

