Enkelstege Skeppshultstegen ProffsLängd: 2,5 m
1 238 kr
990 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Vikt:
5 kg
StolpstödStolpstöd Skeppshultstegen
920 krUpphängningskrokUpphängningskrok Skeppshultstegen
149 krÖvriga stegtillbehörStegfot Skeppshultstegen Universal Bredd: 1 m, 2,5 kg
894 krGolvskyddGolvskydd Skeppshultstegen till Kombi- Enkel- och Utskjutsstege
129 kr
Proffs
Längd: 2,5 m
990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SkeppshultstegenBeskrivning
Enkelstege proffs är tillverkad av krafit I-profil i aluminium. Med glidskydd i ändarna av gummi.
Dokument
Recensioner
Anneli Verifierad köpare
för 1 månad sedanBra stege och lätthanterad
Jan-Christer EVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris i förhållande till andra inköps ställen.
+ bra pris
IngerVerifierad köpare
för 4 år sedanvi har inte använt den än, bara burit upp den. Sotaren kommer till våren.
Birger LVerifierad köpare
för 4 år sedanHade ett rimligt pris Känner till Skeppshults produkter sen tidigare
+ Lätt att hantera, väger lite
Egenskaper
| Varumärke | Skeppshultstegen |
| Art.Nr. | YE-325 |
| Bredd | 43 cm |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Enkelstege |
| Vikt | 5 kg |
| Längd | 2,5 m |
| EAN-nr | 7393000325253 |

