Enkelstege Skeppshultstegen ProffsLängd: 4 m
1 830 kr
1 464 krSpara 20 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Vikt:
8 kg
GolvskyddGolvskydd Skeppshultstegen till Kombi- Enkel- och Utskjutsstege
117 krÖvriga stegtillbehörStegfot Skeppshultstegen Universal Bredd: 1 m, 2,5 kg
755 krUpphängningskrokUpphängningskrok Skeppshultstegen
144 krStolpstödStolpstöd Skeppshultstegen
889 kr
Proffs
Längd: 4 m
1 464 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 349 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SkeppshultstegenBeskrivning
Enkelstege proffs är tillverkad av krafit I-profil i aluminium. Med glidskydd i ändarna av gummi.
Dokument
Recensioner
Anneli Verifierad köpare
för 2 månader sedanBra stege och lätthanterad
Jan-Christer EVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris i förhållande till andra inköps ställen.
+ bra pris
IngerVerifierad köpare
för 4 år sedanvi har inte använt den än, bara burit upp den. Sotaren kommer till våren.
Birger LVerifierad köpare
för 4 år sedanHade ett rimligt pris Känner till Skeppshults produkter sen tidigare
+ Lätt att hantera, väger lite
Egenskaper
| Varumärke | Skeppshultstegen |
| Art.Nr. | YE-340 |
| Bredd | 43 cm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Enkelstege |
| Vikt | 8 kg |
| Längd | 4 m |
| EAN-nr | 7393000340409 |

