
Multistege JumboClassic4,2 m
4 728 kr5 252 kr
Sänkt pris!
Spara 524 kr
30 dagars prisgaranti
Antal Steg

Classic
4,2 m4 728 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Multistege Classic har en mycket stabil och flexibel konstruktion och kan användas som fristående trappstege alternativt anliggande enkelstege. Multistegen är utrustad med hjul vilket gör den enkel att flytta och transportera.
Båda sidor har en teleskopfunktion vilket gör att stegen kan stå i en trappa eller på andra ställen med nivåskillnad.
Varumärke
Beskrivning
Multistege Classic har en mycket stabil och flexibel konstruktion och kan användas som fristående trappstege alternativt anliggande enkelstege. Multistegen är utrustad med hjul vilket gör den enkel att flytta och transportera.
Båda sidor har en teleskopfunktion vilket gör att stegen kan stå i en trappa eller på andra ställen med nivåskillnad.
Information
- Rullbar: Ja
- Mått hopfälld: L:128 H:19 B:58 cm
- Transportlängd: 128 cm
- Rullbar: Ja
- Mått hopfälld: L:128 H:19 B:58 cm
- Transportlängd: 128 cm
Egenskaper
| Varumärke | Jumbo |
|---|---|
| Art.Nr. | 914 |
| Antal Steg | 7 st |
| Material | Aluminium |
| Typ | Ledad kombistege |
| Längd | 4,2 m |
| Vikt | 15,6 kg |
| Bredd | 580 mm |
| Maxlast | 150 kg |
| EAN-nr | 5708375000230 |