Universalstege Jumbo 3,6 meter
2 083 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

3,6 meter
2 083 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Universalstegen är en verklig allroundstege som är säker, lätthanterlig och flexibel. Godkännd att användas som fristående och anliggande stege. Ihopfällbar vilket gör den lätt att bära. I ihopfällt läge får stegen rum även i små bilars bagageutrymme. Universalstegen levereras med 2delad illäggsskiva för att kunna användas som arbetsbänk.
Varumärke
JumboBeskrivning
Universalstegen är en verklig allroundstege som är säker, lätthanterlig och flexibel. Godkännd att användas som fristående och anliggande stege. Ihopfällbar vilket gör den lätt att bära. I ihopfällt läge får stegen rum även i små bilars bagageutrymme. Universalstegen levereras med 2delad illäggsskiva för att kunna användas som arbetsbänk.
Information
- Hopfällbar: Ja
- Mått hopfälld: L:99 H:35 B:27 cm
- Transportlängd: 99 cm
- Hopfällbar: Ja
- Mått hopfälld: L:99 H:35 B:27 cm
- Transportlängd: 99 cm
Egenskaper
| Varumärke | Jumbo |
| Art.Nr. | 803 |
| Höjd | 3600 mm |
| Antal Steg | 12 st |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Combistege |
| Bredd | 650 mm |
| Vikt | 17,5 kg |
| EAN-nr | 5708375000377 |
