Kombistege Wibe Ledad WKL FB-3.3
3 311 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ledad WKL FB-3.3
3 311 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detta är kanske vår mångsidigaste stege. Smart och kompakt med många användningsområden. Hopfälld tar den liten plats och är lätt att transportera. Två stegar i en; kan användas både som anliggande och som fristående stege.
Varumärke
WibeBeskrivning
Detta är kanske vår mångsidigaste stege. Smart och kompakt med många användningsområden. Hopfälld tar den liten plats och är lätt att transportera. Två stegar i en; kan användas både som anliggande och som fristående stege.
Antal steg:
12 (6+6 eller 3+6+3)
Ytterbredd stegfot:
768 mm
Höjd vid plattformsläge:
980 mm
Längd utfälld i plattformsläge:
2270 mm
12 (6+6 eller 3+6+3)
Ytterbredd stegfot:
768 mm
Höjd vid plattformsläge:
980 mm
Längd utfälld i plattformsläge:
2270 mm
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 802210 |
| Höjd | 150 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Antal Steg | 12 st |
| Material | Aluminum |
| Typ | Stege |
| Djup | 2270 mm |
| Längd | 3,3 m |
| Vikt | 11,3 kg |
| EAN-nr | 7318128022105 |

