Förlängningsdel Housegard till utfällbar utrymningsstege 90 Cm, EL09
1 395 kr
30 dagars prisgaranti

till utfällbar utrymningsstege 90 Cm, EL09
1 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Förläng den fasta utrymningsstegen från Housegard med 90 cm per sektion. Förlängningsdelen monteras enkelt tillsammans med befintlig stege och passar alla fasadtyper. Förlängningsdelen är tillverkad i samma vädertåliga material som startkitet – aluminium och rostfritt stål – och levereras med väggbeslag, skarvdelar och skruvar för montage på träfasad
Varumärke
HousegardBeskrivning
Förläng den fasta utrymningsstegen från Housegard med 90 cm per sektion. Förlängningsdelen monteras enkelt tillsammans med befintlig stege och passar alla fasadtyper. Förlängningsdelen är tillverkad i samma vädertåliga material som startkitet – aluminium och rostfritt stål – och levereras med väggbeslag, skarvdelar och skruvar för montage på träfasad
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Housegard |
| Art.Nr. | 605021 |
| Typ | Brandstege |
| Färg | Silver |
| Anslutning | - |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 920 mm |
| EAN-nr | 7320896050211 |


