Ställning Komplett Unihak Bredd 9 m, Höjd 6 mB:9 x D:1,95 x H:6 meter
53 815 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
195 cm

Bredd 9 m, Höjd 6 m
B:9 x D:1,95 x H:6 meter
53 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Unihak ställning komplett 9x6 meter liten trall. Ståhöjd 4 meter och arbetshöjd 6 meter. Djup på ställning 1,40 meter. Komplett unihak ställning 9x6 meter innehåller allt du behöver.
Varumärke
UnihakBeskrivning
Unihak ställning komplett 9x6 meter liten trall. Ståhöjd 4 meter och arbetshöjd 6 meter. Djup på ställning 1,40 meter. Komplett unihak ställning 9x6 meter innehåller allt du behöver.
I paketet ingår:
- 2 st Spira 100 cm.
- 6 st Spira 200 cm.
- 8 st Spira 300 cm.
- 18 st Längdbalk 300 cm.
- 12 st Enrörsbalk 160 cm.
- 3 st Skyddsräcke 300 cm.
- 2 st Skyddsräcke 160 cm.
- 2 st Diagonalstag 3399 cm.
- 18 st Trall 195 x 48,8 cm.
- 8 st Bottenskruv 700 mm.
- 3 st Fotlistbrädor 330 cm.
- 4 st Fotlistlås.
- 4 st Förankringspinne + klämma.
- 4 st Unihak Väggögla 70 mm.
- 1 st Transporthäck ingår i priset.
- 2 st Spira 100 cm.
- 6 st Spira 200 cm.
- 8 st Spira 300 cm.
- 18 st Längdbalk 300 cm.
- 12 st Enrörsbalk 160 cm.
- 3 st Skyddsräcke 300 cm.
- 2 st Skyddsräcke 160 cm.
- 2 st Diagonalstag 3399 cm.
- 18 st Trall 195 x 48,8 cm.
- 8 st Bottenskruv 700 mm.
- 3 st Fotlistbrädor 330 cm.
- 4 st Fotlistlås.
- 4 st Förankringspinne + klämma.
- 4 st Unihak Väggögla 70 mm.
- 1 st Transporthäck ingår i priset.
Egenskaper
| Varumärke | Unihak |
| Art.Nr. | 8500-600090T195 |
| Höjd | 600 cm |
| Längd | 900 cm |
| Djup | 195 cm |
| Bredd | 195 cm |
| Material | Galvaniserat Stål |
| Typ | Byggställning |
| Vikt | 1126 kg |
| EAN-nr | 5712949009789 |




