




Rullställning CustersBredd 1,78 m, Djup 0,74 m
fr.20 817 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
Beskrivning
Custers rullställning ståhöjd 3,5 meter och arbetshöjd 5,5 meter. Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
I paketet ingår:
- 1 st Plattform med lucka 60 x 178 cm
- 2 st Ramar 74 x 200 cm
- 2 st Ramar 74 x 100
- 2 st Toppgavlar 74 x 100 cm
- 3 st Diagonalstag 178 cm
- 5 st Horizontalstag 178 cm
- 4 st Stora 200 mm hjul med broms och justerbara ben
- 1 st Sparklist paket 74 x 250 cm
- 8 st Låsbyglar
Alla Custers ställningar levereras klara för användning, dock ska ställningarna kompletteras med stödben (ingår ej). Bruksanvisning medföljer.
Produktinformation
- Bredd: 74 cm
- Längd: 178 cm
- Ståhöjd: 3,5 meter
- Arbetshöjd : 5,5 meter
- Vikt: 103kg
- 1 st Plattform med lucka 60 x 178 cm
- 2 st Ramar 74 x 200 cm
- 2 st Ramar 74 x 100
- 2 st Toppgavlar 74 x 100 cm
- 3 st Diagonalstag 178 cm
- 5 st Horizontalstag 178 cm
- 4 st Stora 200 mm hjul med broms och justerbara ben
- 1 st Sparklist paket 74 x 250 cm
- 8 st Låsbyglar
Alla Custers ställningar levereras klara för användning, dock ska ställningarna kompletteras med stödben (ingår ej). Bruksanvisning medföljer.
Produktinformation
- Bredd: 74 cm
- Längd: 178 cm
- Ståhöjd: 3,5 meter
- Arbetshöjd : 5,5 meter
- Vikt: 103kg
Egenskaper
| Varumärke | Custers |
|---|---|
| Höjd | 380, 650, 750, 850, 950, 1050 cm |
| Längd | 178 cm |
| Djup | 74 cm |
| Bredd | 74 cm |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Rullställning |
| Vikt | 103, 104, 125 kg |
