Rullställning Custers Bredd 2,5 m, Djup 1,3 mB:2,5 x D:1,3 x H:10,5 meter
58 795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
1050 cm

Bredd 2,5 m, Djup 1,3 m
B:2,5 x D:1,3 x H:10,5 meter
58 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Custers rullställning ståhöjd 3,5 meter och arbetshöjd 5,5 meter. Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
Varumärke
CustersBeskrivning
Custers rullställning ståhöjd 3,5 meter och arbetshöjd 5,5 meter. Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
I paketet ingår:
- 2 st Plattform med lucka 60 x 250 cm
- 2 st Plattform utan lucka 60 x 250 cm
- 7 st Ramar 130 x 200 cm
- 2 st Ramar 130 x 100
- 2 st Toppgavlar 130 x 100 cm
- 8 st Diagonalstag 250 cm
- 9 st Horizontalstag 250 cm
- 4 st Stora 200 mm hjul med broms och justerbara ben
- 1 st Sparklist paket 130 x 250 cm
- 18 st Låsbyglar
Alla Custers ställningar levereras klara för användning, dock ska ställningarna kompletteras med stödben (ingår ej). Bruksanvisning medföljer.
Produktinformation
- Bredd: 130 cm
- Längd: 250 cm
- Ståhöjd: 8,5 meter
- Arbetshöjd: 10,5 meter
- Vikt: 265 kg
- 2 st Plattform med lucka 60 x 250 cm
- 2 st Plattform utan lucka 60 x 250 cm
- 7 st Ramar 130 x 200 cm
- 2 st Ramar 130 x 100
- 2 st Toppgavlar 130 x 100 cm
- 8 st Diagonalstag 250 cm
- 9 st Horizontalstag 250 cm
- 4 st Stora 200 mm hjul med broms och justerbara ben
- 1 st Sparklist paket 130 x 250 cm
- 18 st Låsbyglar
Alla Custers ställningar levereras klara för användning, dock ska ställningarna kompletteras med stödben (ingår ej). Bruksanvisning medföljer.
Produktinformation
- Bredd: 130 cm
- Längd: 250 cm
- Ståhöjd: 8,5 meter
- Arbetshöjd: 10,5 meter
- Vikt: 265 kg
Egenskaper
| Varumärke | Custers |
| Art.Nr. | 1000-2505 |
| Höjd | 1050 cm |
| Längd | 250 cm |
| Djup | 130 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Rullställning |
| Vikt | 125 kg |
| EAN-nr | 5712949000717 |



