Rullställning Custers Bredd 3,05 m, Djup 1,3 mB:3,05 x D:1,3 x H:9,5 meter, 2 st Plattform
56 795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
950 cm
Utförande:
2 st Plattformar

Bredd 3,05 m, Djup 1,3 m
B:3,05 x D:1,3 x H:9,5 meter, 2 st Plattform
56 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Custers rullställning ståhöjd 3,5 meter och arbetshöjd 5,5 meter. Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
Varumärke
CustersBeskrivning
Custers rullställning ståhöjd 3,5 meter och arbetshöjd 5,5 meter. Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
I paketet ingår:
- 2 st Plattform med lucka 60 x 305 cm
- 2 st Plattform utan lucka 60 x 305 cm
- 6 st Ramar 130 x 200 cm
- 2 st Ramar 130 x 100
- 2 st Toppgavlar 130 x 100 cm
- 7 st Diagonalstag 305 cm
- 9 st Horizontalstag 305 cm
- 4 st Stora 200 mm hjul med broms och justerbara ben
- 1 st Sparklist paket 130 x 305 cm
- 16 st Låsbyglar
Alla Custers ställningar levereras klara för användning, dock ska ställningarna kompletteras med stödben (ingår ej). Bruksanvisning medföljer.
Produktinformation
- Bredd: 130 cm
- Längd: 305 cm
- Ståhöjd: 7,5 meter
- Arbetshöjd: 9,5 meter
- Vikt: 292 kg
- 2 st Plattform med lucka 60 x 305 cm
- 2 st Plattform utan lucka 60 x 305 cm
- 6 st Ramar 130 x 200 cm
- 2 st Ramar 130 x 100
- 2 st Toppgavlar 130 x 100 cm
- 7 st Diagonalstag 305 cm
- 9 st Horizontalstag 305 cm
- 4 st Stora 200 mm hjul med broms och justerbara ben
- 1 st Sparklist paket 130 x 305 cm
- 16 st Låsbyglar
Alla Custers ställningar levereras klara för användning, dock ska ställningarna kompletteras med stödben (ingår ej). Bruksanvisning medföljer.
Produktinformation
- Bredd: 130 cm
- Längd: 305 cm
- Ståhöjd: 7,5 meter
- Arbetshöjd: 9,5 meter
- Vikt: 292 kg
Egenskaper
| Varumärke | Custers |
| Art.Nr. | 1000-3054 |
| Höjd | 950 cm |
| Längd | 305 cm |
| Djup | 130 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Utförande | 2 st Plattformar |
| Material | Aluminium |
| Typ | Rullställning |
| Vikt | 153 kg |
| EAN-nr | 5712949000816 |



