Extra Custers Plattform Djup 0,74 mB:2,5 x D:0,74 meter
6 408 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
250 cm

Plattform Djup 0,74 m
B:2,5 x D:0,74 meter
6 408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CustersBeskrivning
Ytterligare plattform för rullställningar och hantverksställning 74x178.
I paketet ingår:
- 1 st Plattform med lucka 60 x 250
- 4 st Horizontalstag 250 cm
Produktinformation
- Bredd: 74 cm
- Längd: 250 cm
- Vikt: 19 kg
Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
- 1 st Plattform med lucka 60 x 250
- 4 st Horizontalstag 250 cm
Produktinformation
- Bredd: 74 cm
- Längd: 250 cm
- Vikt: 19 kg
Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Custers |
| Art.Nr. | 2030-074250 |
| Längd | 250 cm |
| Djup | 74 cm |
| Bredd | 74 cm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Plattform |
| Vikt | 16 kg |
| EAN-nr | 5712949001158 |

