Extra Custers Plattform Djup 1,3 mB:3,05 x D:1,3 meter
10 561 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
305 cm

Plattform Djup 1,3 m
B:3,05 x D:1,3 meter
10 561 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CustersBeskrivning
Ytterligare plattform för rullställningar och hantverksställning typ 130x178 cm.
I paketet ingår:
- 1 st Plattform med lucka 60 x 305 cm
- 1 st Plattform utan lucka 60 x 305 cm
- 4 st Horizontalstag 305 cm
Produktinformation
- Bredd: 60 cm
- Längd: 305 cm
- Vikt: 42 kg
Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
- 1 st Plattform med lucka 60 x 305 cm
- 1 st Plattform utan lucka 60 x 305 cm
- 4 st Horizontalstag 305 cm
Produktinformation
- Bredd: 60 cm
- Längd: 305 cm
- Vikt: 42 kg
Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Custers |
| Art.Nr. | 2030-130305 |
| Längd | 305 cm |
| Djup | 130 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Plattform |
| Vikt | 32 kg |
| EAN-nr | 5712949001196 |

