Räcke Till Toppen av Custers Djup 1,3 mB:2,5 x D:1,3 meter
8 106 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
250 cm

Djup 1,3 m
B:2,5 x D:1,3 meter
8 106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räcke till toppen av hantverkarställning 130x178 cm komplett paket. Custer är en av Europas största tillverkare av rullställningar och hantverkarställning med egen tillverkning i Holland. 10 års garanti samt godkänd av SP & arbetsmiljöverket
Varumärke
CustersBeskrivning
Räcke till toppen av hantverkarställning 130x178 cm komplett paket. Custer är en av Europas största tillverkare av rullställningar och hantverkarställning med egen tillverkning i Holland. 10 års garanti samt godkänd av SP & arbetsmiljöverket
I paketet ingår:
- 4 st Horizontalstag 178 cm
- 2 st Räcke-Ramar 130 x 100 cm
- 4 st Låsbyglar
Produktinformation
- Bredd: 130 cm
- Längd:100 cm
- Vikt: 19 kg
Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
- 4 st Horizontalstag 178 cm
- 2 st Räcke-Ramar 130 x 100 cm
- 4 st Låsbyglar
Produktinformation
- Bredd: 130 cm
- Längd:100 cm
- Vikt: 19 kg
Proffsställning för uthyrningsföretag och hantverksbranschen med 10 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Custers |
| Art.Nr. | 3000-130250 |
| Längd | 250 cm |
| Djup | 130 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Räcke |
| Vikt | 11 kg |
| EAN-nr | 5712949001233 |
