Trappstege Wibe ASD+12 STEG
19 670 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
296 cm

ASD+
12 STEG
19 670 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stabil, säker och kraftig trappstege med steg på båda sidor. Tillverkad i pulverlackerad aluminium vilket gör den mycket hållbar samtidigt som den är lätt och smidig att använda.
Varumärke
WibeBeskrivning
Stabil, säker och kraftig trappstege med steg på båda sidor. Tillverkad i pulverlackerad aluminium vilket gör den mycket hållbar samtidigt som den är lätt och smidig att använda.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 808112 |
| Höjd | 296 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Antal Steg | 12 st |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stege |
| Djup | 2600 mm |
| Vikt | 17,6 kg |
| EAN-nr | 7318128081126 |
