Entretak gop Block BS 160 Timber
Rek. pris 23 799 kr
18 667 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Block BS 160 Timber
18 667 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

gop Entrétak Block Timber klarar av vårt skandinaviska väder och behåller sitt utseende år efter år. Entrétakets kubiska form och tydliga linjer passar många olika fasader. Taket har en ram av pulverlackerad aluminium i antracit med integrerade bjälkar av gran i ett symmetriskt rutnät. Med en akrylsiva överst för väderskydd blir kombinationen både stabil och stilsäker. En dold regnränna för bort vattnet enkelt och effektivt. Med aluminium kombineras hög stabilitet med låg vikt vilket medför enkel hantering, infästning och okomplicerad montering. Fästsatsen för massivt murverk ingår! gop Vindskydd Block BS Timber säljs separat!
Varumärke
gopBeskrivning
gop Entrétak Block Timber klarar av vårt skandinaviska väder och behåller sitt utseende år efter år. Entrétakets kubiska form och tydliga linjer passar många olika fasader. Taket har en ram av pulverlackerad aluminium i antracit med integrerade bjälkar av gran i ett symmetriskt rutnät. Med en akrylsiva överst för väderskydd blir kombinationen både stabil och stilsäker. En dold regnränna för bort vattnet enkelt och effektivt. Med aluminium kombineras hög stabilitet med låg vikt vilket medför enkel hantering, infästning och okomplicerad montering. Fästsatsen för massivt murverk ingår! gop Vindskydd Block BS Timber säljs separat!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XT00731601 |
| Bredd | 1600 mm |
| Färg | Svart/Trä |
| Djup | 900 mm |
| Vikt | 51 kg |
| Produkttyp | Entretak |
| Material | Aluminium/trä/Akryl |
| Tjocklek | 125 mm |
| Serie | Block |
| EAN-nr | 4003412156279 |





