Entrétak gop Block BS 200 Aluinium Antracit
21 199 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Entrétaket går att beställa med och utan vindskydd. Vindskyddet kan monteras mot takets båda sidor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XT00732000 |
| Bredd | 2000 mm |
| Färg | Antracitgrå |
| Djup | 900 mm |
| Vikt | 34,86 kg |
| Produkttyp | Entrétak |
| Max Snölast | 100 kg/m² |
| Material | Aluminium |
| Tjocklek | 145 mm |
| Serie | Block |
| EAN-nr | 4003412118833 |



