Entrétak gop Helios Akryl Led 150 Aluminium
Rek. pris 6 899 kr
5 660 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Helios har även en integrerad regnränna som snabbt och enkelt leder bort regnvatten. Genom att kombinera elegant design och praktisk LED-belysning erbjuder Helios entrétak en optimal lösning för ditt hem.
Varumärke
gopBeskrivning
Helios har även en integrerad regnränna som snabbt och enkelt leder bort regnvatten. Genom att kombinera elegant design och praktisk LED-belysning erbjuder Helios entrétak en optimal lösning för ditt hem.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XT00731500 |
| Bredd | 1500 mm |
| Färg | Nickel |
| Djup | 900 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Produkttyp | Entrétak |
| Max Snölast | 75 kg/m² |
| Material | Silver/Transparant |
| Serie | Helios |
| EAN-nr | 4003412100401 |
