Entrétak Skotte Garden Svart Aluminium Polykarbonat 120x90 cm
2 790 kr
2 149 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Svart Aluminium Polykarbonat 120x90 cm
2 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Låt detta praktiska, enkla och stilrena entrétak skydda din ytterdörr mot nederbörd. Detta entrétak är mycket lätt och består av aluminiumkonsoler och en 3 mm solid polykarbonat-skiva. Entrétaket är underhållsfritt och mycket enkelt att montera.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Låt detta praktiska, enkla och stilrena entrétak skydda din ytterdörr mot nederbörd. Detta entrétak är mycket lätt och består av aluminiumkonsoler och en 3 mm solid polykarbonat-skiva. Entrétaket är underhållsfritt och mycket enkelt att montera.
Egenskaper
Låg vikt
Underhållsfritt
Produktinformation
Artikelnummer: 104012
Dimensioner: L 1200 x B 900 x H 210 mm
Material: aluminum och polykarbonat (3mm)
Färg: svart konsol, transparant skiva
Låg vikt
Underhållsfritt
Produktinformation
Artikelnummer: 104012
Dimensioner: L 1200 x B 900 x H 210 mm
Material: aluminum och polykarbonat (3mm)
Färg: svart konsol, transparant skiva
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 104012 |
| Bredd | 900 mm |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 210 mm |
| Produkttyp | Entrétak |
| Material | Polykarbonat |
| Längd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7350125471128 |



