
Förlängningskit gopEntrétak Vega
Rek. pris 1 149 kr
!
779 kr 964 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Entrétak Vega
779 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Anpassa bredden på Vega Entrétak efter din entré genom att kombinera flera storlekar. Med Vega Skarvkit ansluts enkelt valfria längder till varandra utan att kompromissa på design, struktur och stabilitet.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | XT00000060 |
| Bredd | 50 mm |
| Färg | Silver |
| Vikt | 1,88 kg |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Förlängningskit |
| Längd | 900 mm |
| EAN-nr | 4003412100753 |
