Innertak Huntonit Symfoni Vit NCS 0500-N
Pris/frp 393:-
269 kr/m²Se priset!
30 dagars prisgaranti

Symfoni Vit NCS 0500-N
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innertak Huntonit Symfoni Vit är ett färdigmålat tak där träets naturliga struktur ger taket ett levande utseende. Taket är tillverkat av naturliga råvaror och innehåller inga skadliga lösningsmedel och därför rekommenderas det av Norges Astma- och Allergiförbund.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Innertak Huntonit Symfoni Vit är ett färdigmålat tak där träets naturliga struktur ger taket ett levande utseende. Taket är tillverkat av naturliga råvaror och innehåller inga skadliga lösningsmedel och därför rekommenderas det av Norges Astma- och Allergiförbund.
Innertaket är enkelt att montera med not och spont. Det kan monteras i alla rum inklusive våtrum och spotlights kan installeras i taket. Dessa takskivor passar såväl för nybyggnation som vid renovering.
Recensioner
Anja EVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnabbt och enkelt
Detlef HVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket bra priser.
Daniel FVerifierad köpare
för 5 månader sedanPerfekt innertak och bra
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231506 |
| Bredd | 300 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 1220 mm |
| Glans | 20 |
| Täckyta | 1,344 m²/frp |
| Brutto (m2/frp) | 1,46 m²/frp |
| Material | Träfiber |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Yta | Färdigmålad |
| Tjocklek | 11 mm |
| Vikt | 13,6 kg/frp |
| NCS-Kulör | NCS S 0500N |
| EAN-nr | 7055750508149 |


