


Plexiglasskivor gopAkryl KlarL:1200 B:750 mm
Rek. pris 649 kr
!
495 kr 515 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Längd

Akryl Klar
L:1200 B:750 mm 495 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Transparenta Plexiglasskivor av akryl. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | AF03000011 |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Akryl |
| Höjd | 3 mm |
| EAN-nr | 7392814100001 |
